Skip to content Skip to footer

PCC Consumer Products Kosmet

To jeden z największych w Polsce producentów  chemii profesjonalnej, kosmetyków, środków do dezynfekcji oraz chemii gospodarczej. Spółka specjalizuje się w produkcji wyrobów private label, których odbiorcami są największe sieci detaliczne, głównie w Europie Środkowo – Wschodniej. Współpracujemy także z globalnymi koncernami, dla których wytwarzane są produkty w ramach produkcji zleconej (contract manufacturing). Ponadto Spółka rozwija także portfolio własnych brandów.

CAMOLIN

CAMOLIN® to marka, która powstała z miłości do natury. Przywołuje wspomnienia domowego sadu i pachnących w nim owoców. Linia wegańskich kosmetyków do mycia ciała, dłoni i włosów została stworzona na bazie składników pochodzenia naturalnego.

Brilless

To propozycja dla osób poszukujących wysokiej jakości produktów o wyjątkowym wyglądzie i zapachu.

Flo

charakteryzują się wysoką skutecznością działania z zachowaniem dbałości o naturę. To istotne dla współczesnych klientów, mających dużą świadomość ekologiczną i wysokie wymagania względem używanych produktów. To uniwersalne produkty tworzone przy użyciu naturalnych olejków oraz ekstraktów z owoców i kwiatów. W produkcji wykorzystywane są łatwo biodegradowalne, skuteczne związki powierzchniowo czynne. Produkty marki Flo są delikatne dla skóry rąk oraz zawierają konserwanty o niskim potencjale alergizującym, nie zawierają fosforanów ani parabenów. Produkty Flo łączą w sobie nowoczesność, troskę o czystość w domu i ochronę środowiska. Wyróżnia je bardzo wysoka jakość, wydajność i skuteczność użycia oraz piękny, naturalny zapach. 

Projekt zrealizowany we współpracy z PCC Consumer Products Kosmet Sp. z o. o.

KlientPCC CP KosmetAutorSebastian SzczepańskiFLOPCC CP KosmetCAMOLINPCC CP KosmetShare