Skip to content Skip to footer

Knusperone

Zapomnij o nudnych śniadaniach, oto Knusperone – rewolucyjny produkt, który pozwoli Ci rozpocząć dzień pełen energii i witalności! Projekt skupia się na stworzeniu niepowtarzalnego wizerunku, który wpasuje się w gamę smacznych i wartościowych produktów takich jak batony, musli, czy owsianki. Projekt Knusperone to moja odpowiedź na potrzeby rynku, który poszukuje produktów odżywczych i energetyzujących, które dadzą siłę na cały dzień. Jego celem było stworzenie wizerunku, który wpisze się w listę takich produktów jak batony, owsianki, musli i wiele innych. Naszym zadaniem było połączenie w jednym produkcie wartości odżywczych, smaku i pozytywnych emocji.

Batony orzechowe

Chciałem, żeby już sama pierwsza litera w nazwie produktu „B”aton, „M”usli, „O”wsianka odzwierciedlała to, co oferuje produkt, więc zaprojektowałem ją w sposób graficzny, który symbolizuje siłę i witalność jak również docelowy produkt. Podzieliłem projekt na dwie części: typograficzną i graficzną, a w części graficznej przedstawiłem wszystko to, co najlepsze w Knusperone. Ważne było też, żeby w etykiecie uwzględnić okno wizyjne, które zawsze przyciąga uwagę klienta, do sprawdzenia jaki produkt znajduje się pod etykietą.

Pracując nad projektem, starałem się zachować równowagę między łatwością odczytu, a odważnym i inspirującym designem. Użyłem kolorów, które nadają energii, a typografia jest lekka i przyjemna dla oka. Mam nadzieję, że to właśnie dzięki temu projektowi Knusperone zyskało wiele zadowolonych klientów, a ja sam cieszę się, że miałem okazję stworzyć coś takiego.

Musli pełnoziarniste (tropikalne & owocowe)

Pod marką Knusperone znajdziecie również innne produkty, które zaprojektowałem m.in. płatki kukurydziane dla dzieci, crunche czy też płatki jaglane.

Projekt zrealizowany we współpracy z VAGSE Sp. z o.o.

KlientALDIAutorSebastian SzczepańskiShare